WAY. Recreate Yourself

Stwórz ciało, w którym poczujesz się dobrze, dzięki skutecznemu programowi treningowo – żywieniowemu.

Metoda Creo Way

Creo Way to metoda treningowa oparta o personalizację ćwiczeń i odżywiania, pod kątem znalezienia Twojej, najlepszej drogi do efektów. Idea kamieni milowych, pozwala na śledzenie postępów i gwarantuje skuteczność procesu.

Creo Way oparliśmy o dwa kluczowe fundamenty, nad którymi będziesz jednocześnie pracować – Creo Training i Creo Nutrition.

Unikalność spersonalizowanego programu Creo Way polega na tym, że zawsze skupiamy się na realizacji Twoich indywidualnych celów, poprzez wytyczenie do nich najlepszej drogi, w oparciu o kamienie milowe.

O Twoją motywację zadbają trenerzy personalni Creo Place, z którymi będziesz trenować w formule treningu personalnego 1:1 lub personalnych treningów grupowych, do czterech osób.

Historia metamorfozy Bartka

Cześć! Nazywam się Bartek i jeszcze rok temu ważyłem 104 kilogramy,  bolały mnie plecy, kolana, nie miałem energii do realizowania swoich pasji i ogólnie do życia. Trudność sprawiało mi zawiązanie sznurówek, a jakikolwiek bieg, czy jazda na rowerze, po 5 minutach kończyła się zadyszką.

Postanowiłem wziąć się za siebie, kiedy po kolejnych wakacjach okazało się, że praktycznie nie mam zdjęć bez koszulki… bo zwyczajnie wstyd było mi się bez niej pokazywać.

Dodatkowym bodźcem była chęć pokazania dobrego przykładu dzieciom, że można i warto o siebie walczyć.

Poza tym 42 lata na karku… wiedziałem, że albo zrobię coś ze sobą teraz, albo będę żyć w ciele, które nie nadąża za mną i które ograniczy, to co chce w życiu jeszcze zrobić.

Był tylko jeden problem… zupełnie nie miałem motywacji by zacząć działać, nie wiedziałem jak się za to wszystko wziąć! Jak trenować, jak ćwiczyć, jak się odżywiać.

Treningu Personalnego Creo Place na Wilanowie. Umówiłem bezpłatną konsultację oraz próbny trening z Trenerem Jankiem.
Trener przygotował plan mojej metamorfozy, zapewnił odpowiedni trening, przygotował dietę oraz nauczyć właściwych nawyków żywieniowych. Dzięki dostarczonej motywacji, podjąłem decyzję – chce osiągnąć swój cel. Zaplanowane w kalendarzu treningi, pomogły mi utrzymać regularność, a z czasem, gdy zacząłem zauważać, jak dobrze ruch wpływa na moje ciało, trening stał się przyjemnością  i nieodłączną częścią codzienności.

Dziś, czuje się ze sobą dobrze, jak nigdy dotąd. Czuje, że mogę zrobić jeszcze wiele w swoim życiu, czuje, że zmieniło się moje nastawienie do sportu i zdrowego odżywiania – ćwiczę i jem zdrowo, bo chcę, bo dobrze to na mnie działa.

Minął zaledwie rok, a ja jestem zupełnie innym człowiekiem – odchudzonym o 23 kg oraz pełnym energii – biorę udział w biegach, wjechałem rowerem na Śnieżkę (rok temu to było w sferze nieosiągalnych marzeń!) i rozpocząłem trening siłowy, by popracować nad kształtowaniem ciała (wyciskam już 100 kg na sztandze i podnoszę 140 kg w martwym ciągu!).

Polecam nie dawać się wymówkom, bo nigdy nie ma dobrego momentu by zacząć!


Ty też możesz o siebie zadbać pod okiem trenerów personalnych ze studia treningu personalnego na Wilanowie – Creo Place. Polecam tych specjalistów, bo naprawdę znają się na swojej robocie. Po prostu nie myśl więcej, tylko zarezerwuj swój termin bezpłatnej konsultacji.

Skorzystaj z konsultacji

poznaj Creo Place i Creo Way od środka

Podczas spotkania z trenerem Creo Place, porozmawiasz o swoich celach oraz założeniach.
Poznasz również ramową strategię działania i dokładnie dowiesz się jak może wyglądać Twoja Creo Way.

Poznaj Creo Way: Creo Training + Creo Nutrition

Zobacz, jak będzie wyglądać Twoja droga do nowego ciała, lepszego zdrowia i świetnego samopoczucia

Zrób pierwszy krok

Konsultacja

Dlaczego?

Chcemy dobrze poznać Twoje cele i potrzeby, aby dowiedzieć się, w jakiej kondycji jest Twoje samopoczucie oraz ciało.

Co robimy?

Przeprowadzamy rozmowę, podczas której analizujemy Twój aktualny tryb życia, pracy, przyzwyczajenia, styl odżywiania, ilość stresu, możliwości czasowe itp. Analizujemy również Twoje nawyki ruchowe i ewentualne bóle, kontuzje, napięcia mięśniowe.

Co z tego wynika?

Indywidualna strategia, przygotowana zgodnie z Twoimi potrzebami i dostosowana do Twoich realiów życia. Jedyny skuteczny plan zmian, to taki, w którym trening oraz odżywianie, stają się nowym stylem funkcjonowania.
Jesz dobrze i ruszasz się, nie dlatego, że musisz, ale dlatego, że jest to dla Ciebie dobre (i Ty jesteś o tym głęboko przekonany!). Efektem takiego działania będzie nowe ciało, które zachowasz na zawsze.

CREO TRAINING

KROK I - ZACZNIJ Z TYM CO MASZ

Dlaczego?

Aby przygotować Twoje ciało do bezpiecznej i efektywnej aktywności fizycznej oraz poprawić samopoczucie.

Co robimy?

Wykonujemy trening pod kątem elastyczności, gibkości, mobilności, świadomości ciała, aktywacji mięśni, nauki oddechu.
Budujemy podstawową kondycję

Co z tego wynika?

Uzyskujesz ciało gotowe do dalszej drogi. Wiesz jak prawidłowo kontrolować mięśnie. Pozbywasz się dolegliwości bólowych (np. kręgosłup, szyja, kolana). Widzisz pierwsze efekty.
Masz więcej energii.

KROK 2 - NABIERZ ROZPĘDU

Dlaczego?

Aby osiągnąć pierwsze efekty sylwetkowe, sprawnościowe i zdrowotne. Aby poczuć się dobrze w swoim ciele.

Co robimy?

Trenujemy fundamentalne ruchy angażujące całe ciało. Budujemy kondycję i wytrzymałość. Pracujemy nad mobilnością.

Co z tego wynika?

Wchodzisz na prostą ścieżkę do realizacji swoich celów. Trening zapewnia ogólną sprawność oraz przybliża Cię do celu. Zaczynasz czuć się tak, jak jeszcze nigdy w swoim życiu.

KROK 3 - BĄDŹ NIE DO ZATRZYMANIA

Dlaczego?

 Aby utrwalić najważniejsze nawyki ruchowe. Aby skupić się na elementach stojących między Tobą, a Twoim celem.

Co robimy?

Personalizujemy każdy element treningu pod Twój cel. Skupiamy się na dobraniu najlepszej mieszanki treningowej.

Co z tego wynika?

Tydzień po tygodniu uzyskujesz coraz większą sprawność i widzisz regularne zmiany w sylwetce oraz funkcjonowaniu organizmu. Trening staje się Twoim nawykiem.

KROK 4 - SIĘGNIJ PO SUKCES

Dlaczego?

Aby osiągnąć Twój genetyczny potencjał i wprowadzić Twoje ciało na najwyższy, możliwy poziom.

Co robimy?

 Doprowadzamy do perfekcji elementy Twojego treningu. Identyfikujemy i pracujemy nad słabymi ogniwami. Realizujemy dodatkowe cele treningowe.

Co z tego wynika?

Kiedy uzyskasz swój cel, nabierzesz apetytu na więcej. Chcesz być w najlepszej kondycji, ponieważ dzięki temu czujesz się lepiej i zdrowiej. Przykładowo: osiągnąłeś szczupłą sylwetkę, ale chcesz przebiec maraton? Pomożemy Ci w tym.

CREO NUTRITION

KROK I - WYJDŹ OD TEGO CO JEST

Dlaczego?

Aby stworzyć dietę, która stanie się Twoim “normalnym” sposobem odżywiania.

Co robimy?

Analizujemy aktualne nawyki, identyfikujemy te niewłaściwe (czerwone flagi). Zgrywamy nowe przyzwyczajenia z Twoim stylem życia.

Co z tego wynika?

Naprawiasz nawyki, które sprawiły, że chcesz zmienić swoje ciało. Budujesz odpowiednie nastawienie psychiczne do zmiany swojego organizmu. Zaczynasz mieć więcej energii do pracy i treningu.

KROK 2 - ROZWIJAJ SIĘ

Dlaczego?

Aby nauczyć się podstaw zdrowego odżywiania i wykształcić właściwe nawyki.

Co robimy?

Dokonujemy prostych zmian w Twoim jadłospisie. Uczysz się co należy jeść i w jakich ilościach.

Co z tego wynika?

 Zaczynasz rozumieć jak działa Twoje ciało – co mu służy, a co nie. Obserwujesz pierwsze pozytywne efekty: chudniesz, budujesz mięśnie, zmieniasz sylwetkę, czujesz się coraz lepiej.

KROK 3 - ZMIENIAJ SIĘ NA LEPSZE

Dlaczego?

 Aby realizować plan odżywiania, w oparciu o indywidualne preferencje. Wcielasz plan do swojej codzienności.

Co robimy?

Otrzymujesz konkretny plan odżywiania, zgodny z Twoimi przyzwyczajeniami i nowymi nawykami. Uczysz się działać na planie cały rok.

Co z tego wynika?

Niski poziom tkanki tłuszczowej i perfekcyjnie zarysowane mięśnie? Wytrzymałość i siła jakiej nie miałeś nigdy? Takie cele wymagają odpowiedniego odżywiania. Na tym poziomie osiągasz ciało, o którym wcześniej Ci się nie śniło.

KROK 4 - WYGRAJ SIEBIE

Dlaczego?

Aby dać Ci maksimum energii i wyciągnąć z Twojego ciała 100% potencjału.

Co robimy?

 Wchodzimy na wyższy poziom optymalizacji odżywiania. Dopasowujemy odżywianie do nowych, nawet ekstremalnych celów.

Co z tego wynika?

 Wprowadzasz plan odżywiania naturalnie, ponieważ masz już wyrobione odpowiednie nawyki. Nie męczysz się jak na zwykłej “diecie”. Jesz skutecznie i obserwujesz efekty, ponieważ rozumiesz, że to dla Ciebie jest dobre.

Jesteś gotów, żeby zacząć?

zarezerwuj swoje miejsce na konsultację

Creo Way – krok po kroku

Realna zmiana ciała wymaga kompleksowego programu, który przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki. Poniżej możesz dokładnie zapoznać się z naszą filozofia treningową i poznać szczególy kamieni milowych.

Wywiad

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia Creo Way, jest spotkanie w formie rozmowy.
Podczas takiej konsultacji szczegółowo omawiamy Twoje założenia, dotychczasowe działania oraz aktualne możliwości.
Celem jest ustalenie indywidualnej strategii działania, w oparciu o założenia Creo Way.
Na tym etapie określimy również od, którego kroku Creo Way, powinieneś rozpocząć swoją przygodę z treningiem.

krok 0

Zacznij z tym co masz

Krok 1 jest fundamentem realizacji Twoich celów. Bez względu na to, czy chcesz schudnąć i pozbyć się tkanki tłuszczowej, zbudować mięśnie, wymodelować ciało lub zredukować bóle pleców, potrzebujesz odpowiedniego przygotowania.
Praca nad elastycznością i sprawnością mięśni, wzmacnianie kluczowych partii, poprawienie kondycji, a także osiągnięcie zdrowego dla serca poziomu tkanki tłuszczowej, pozwoli na efektywną oraz bezkontuzyjną pracę,

krok 1

Krok milowy I

Creo Training

1. Uzyskanie przynajmniej 16 punktów podczas Functional Movement Screen (dowiedz się co to – kliknij!).

2. Kondycja na poziomie HRR + 20, sprawdzone w teście Coopera na 2,4 km (bieg lub chód)

Creo Nutrition

Uzyskanie zdrowego poziomu tkanki tłuszczowej – poniżej 32% u kobiet, poniżej 25% u Mężczyzn.

Czas

Min.: 1 miesiąc
Max.: 6 miesięcy
Średnio: 3 miesiące

nabierz rozpędu

Przekuj motywację w nawyk. Zbuduj regularność treningową i osiągnij zdrowy poziom tkanki tłuszczowej. Rozwijaj wszechstronnie swoje ciało, popraw komfort życia.Praca nad elastycznością i sprawnością mięśni, wzmacnianie kluczowych partii, poprawienie kondycji, a także osiągnięcie zdrowego dla serca poziomu tkanki tłuszczowej, pozwoli na efektywną oraz bezkontuzyjną pracę,

krok 2

Krok milowy II

Creo Training

– Pompka x (M:10 K:5)
– Podciąganie
(M:2 K:1-50%BW)
– Plank (M:60s K:40s)
– Przysiad FS z kettlem (M: 10×15%BW*, K:10×10%BW).
– Martwy Ciąg sumo z KB (M: 10×25%BW K:10×20% BW)
– Farmer Hold z kettlami/hantlami (M: 20% BW x 60s K: 15%BW x 60s)

2. Kondycja na poziomie HRR 25-30 sprawdzone w teście Coopera na 2,4 km (bieg lub chód)

Creo Nutrition

Mężczyźni: BF: 18-24%

Kobiety: BF 25-31%

Czas

Min.: 2 miesiące
Max.: 6 miesięcy
Średnio: 3 miesiące

bądź nie do zatrzymania

Osiągnij ciało, o którym dawniej marzyłeś. Przenieś trening i odżywianie na wyższy poziom. Zacznij nowy styl życia oparty o zdrowie, sprawność oraz estetyczną sylwetkę.

krok 3

Krok milowy III

Creo Training

– Bench Press (M: BWx1 K: 25%BWx1)

– DL (M: BWx5 K: 50%Bw x5)

– BS (M: BWx5 K: 50%BW x 5)

-SP (M: 50%BWx1 K: 15%BW x 1)

-Russian Swing z KB (M: 28 kg x 20 K: 16 kg x 20)

2. Test Coopera 5km, na poziomie: średnio/dobrze

Creo Nutrition

M: BF:14-17%

K: BF: 21-24%

Czas

Min.: 3 miesiące
Max.: 9 miesięcy
Średnio: 6 miesięcy

sukces na wyciągnięcie ręki

Trenuj i odżywiaj się na elitarnym poziomie. Wykorzystaj w 100% swój genetyczny potencjał. Zbuduj niesamowitą sylwetkę, nieosiągalną dla zwykłych śmiertelników.

krok 4

Krok milowy IV

Creo Training

– Clean (M: 75% BWx1 K: 50% BW x 1)

– Snatch (M: 50%BWx1 K: 25% BWx1)

-Muscle Up (M: BWx1 K: 50%BW x1)

-DL (M:150%x1, K: 100%x1)

– Test Coopera: bardzo dobrze

Creo Nutrition

M: 6-13% i mniej

K: 14-20% i mniej

Czas

Min.: 3 miesiące
Max.: 9 miesięcy
Średnio: 6 miesiące

Czujesz, że to coś dla ciebie? 

Creo Place – Twoja osobista przestrzeń treningowa

Creo Place powstało z myślą o ludziach, którzy potrzebują komfortowej przestrzeni, w której mogą efektywnie pracować nad swoim ciałem i samopoczuciem.

Trening w kameralnych studiach, wraz z profesjonalnym trenerem, pozwala na realizację Creo Way – indywidualnego programu treningowego, stworzonego zgodnie z Twoimi potrzebami.

Zgodnie z naszą filozofią, czas treningu nie może być kolejnym obowiązkiem, który próbujesz wcisnąć w wypełniony po brzegi kalendarz. Trening nie może być kolejnym punktem dnia do odhaczenia. Dlatego stworzyliśmy warunki sprzyjające Twojemu komfortowi.

W odróżnieniu do siłowni, otrzymujesz prywatną przestrzeń, w której nie ma tłumów, męczącej muzyki, obcych ludzi. W Creo Place nie musisz przejmować się tym, jak ktoś na Ciebie patrzy, możesz skupić się wyłącznie na sobie i Twoich celach.
W Creo Place wyrywasz się z obowiązków prozy życia, by odpoczac i wrócić z nową energią.

Jestesmy czymś więcej niż studiem treningu personalnego, ponieważ Twoja przemiana oparta jest pod konkretne założenia programowe, których realizacja dokonuje się poprzez osiąganie kolejnych kamieni milowych.
Nie ma przypadkowych treningów, każdy kolejny jest cegiełką na drodze do Twojego celu.

Zacznij już dzisiaj!

Zapisz się