FAQ

Jeżeli nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami:
kontakt@creoplace.pl lub pod numerem telefonu: 797638499

Co oferuje Creo Place?

Oferujemy treningi personalne, połączone z usługami psychodietetyka i fizjoterapeuty.  Prowadzimy również personalne zajęcia grupowe w małych grupach do czterech osób. Działamy zgodnie z naszym autorskim programem – Creo Way, w którym realizujemy Twoje cele, w sposób dostosowany do Ciebie.

Gdzie znajduje się Creo Place?

Studio treningowe Creo Place znajduje się w Warszawie, na Wilanowie. Dokładny adres to: al. Rzeczpospolitej 20, lokal U8. Aby zobaczyć mapkę dojazdu, kliknij tutaj.

Czym jest Creo Way?

Creo Way to autorski system treningowo- żywieniowy, oparty o realizację kamieni milowych. Dzięki naszemu podejściu, krok po kroku zbliżasz się do swojego celu. Twój trening oraz plan odżywiania jest dopasowany do Ciebie i Twoich możliwości. 

Jak zacząć?

Aby zacząć, nie musisz specjalnie się przygotowywać. Poprowadzimy Cię pod początku, przez wszystkie etapy treningu oraz odżywiania. Zacznij od uzupełnienia formularza bezpłatnej konsultacji, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy do studia. 

Komu pomagamy?

Każdemu, kto chce zmienić coś w swoim ciele. Nasze specjalności to odchudzanie, poprawa zdrowia i kondycji, budowanie sylwetki, zapobieganie bólom pleców.

Trening personalny, czy zajęcia grupowe?

Wszystko zależy od Twojego celu, możliwości czasowych, stopnia zaawansowania itp. Dla każdego z klientów szukamy najlepszego rozwiązania, dlatego zachęcamy do skorzystania z opcji bezpłatnej konsultacji. Ustalimy strategię działania.

Ile to kosztuje?

Koszt współpracy uzależniony jest od ilości treningów w tygodniu oraz długości współpracy.  Każdy z klientów otrzymuje kompleksową opiekę ze strony: trenera, fizjoterapeuty, psychodietetyka. Miesięczne koszty opieki wahają się między 600, a 2400 zł. 

Czy Creo Place jest dla mnie?

Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia, zależy Ci na kompleksowej opiece, chcesz rzeczywiście realizować swoje cele, a także cenisz sobie kameralną przestrzeń, w której możesz odpocząć psychicznie, to Creo place jest miejscem dla Ciebie.