Chcesz wejść w Creo Way?

Wypełnij formularz konsultacji:

Creo Place oferuje treningi personalne realizowane według koncepcji Creo Way. Dostępne wyłącznie w studio Creo Place na Wilanowie.

Przez Creo Way, poprowadzi Cię wykwalifikowany trener personalny w formie treningów indywidualnych, oraz kompleksowego wsparcia w zakresie dietetyki i fizjoterapii dopasowanego do Twoich potrzeb.

Eksperci Creo Place

W Creo Place zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. O Twoje zdrowie, sprawność oraz efekty, zadba zespół trenerów, fizjoterapetów, psychodietetyków.

Wilanow-trening-personalny-trener

Trener Janek

Trenuje z pasji już od 10 lat. Sprawdził na sobie wiele teorii dotyczących zdrowego trybu życia i wierzy, że dzieląc się swoją wiedzą może pomóc podopiecznym w prawdziwej metamorfozie.

 

 

 

studio-treningowe-miasteczko-wilanow

Trenerka Lidka

Trenerka z wyjątkowym podejściem do kobiet chcących zmienić swój styl życia, sprawność i wygląd. Wierzy w siłę odpowiedniej motywacji i drogę do samoakceptacji.

 

Trener Paweł 

Specjalizacją Pawła jest trening siłowy i odchudzający oraz fizjoterapia. Holistyczne spojrzenie na klienta sprawia, że podopieczni Pawła trenują bezpiecznie i
efektywnie, osiągając przy tym świetne rezultaty.

 

Janek-wikiel-trener-personalny

Fizjoterapeuta Janek

Technik masażysta, fizjoterapeuta i trener personalny. Pomoże bezpiecznie trenować i przygotować ciało na idące zmiany związane z postępami w treningach.

 

joanna-pakosiewicz-trenerka

Trenerka Joanna

Specjalistka od kobiecych przemian. Zdobyła doświadczenie pracując z kobietami w okresie około ciążowym. Jej sportową pasją jest pilates, a hobby – Pole Dance. 

 

Program Creo Way, jest koncepcją 4 kroków milowych, które osiągasz treningiem dopasowanym do Ciebie i Twoich Celów. Bazowanie na krokach Creo Way gwarantuje skuteczne osiągnięcie efektów.

Oferta Treningów personalnych zgodnie z Creo Way

Trener personalny podczas treningu indywidualnego w Creo Place na Wilanowie
h

Liczba treningów w tygodniu:

Ilość godzin poświęconych tygodniowo na treningi dobieramy do Twoich potrzeb i możliwości. Dostosowujemy się do Twojego grafiku.

}

Czas trwania:

Plan metamorfozy dobieramy na Twoje potrzeby i właściwe da Twojego organizmu tempo adaptacji zmian.

Miejsce:

Creo Place mieści się w warszawskim Wilanowie. To studio kompleksowego treningu personalnego, rozwoju sylwetki ze wsparciem trenerów, fizjoterapeutów i dietetyków.

Z

Oferta

Oferta łączy elementy holistycznej pracy nad sylwetką: fizjoterapię, psychodietetykę, plan treningowy, plan żywieniowy.

Zapisz się na konsultację

Wypełnij formularz:

Profesjonalne podejście, trening w kameralnym otoczeniu i poczucie bycia zaopiekowanym 

Martyna

Zapomniałam co to jest ból kolan czy pleców. Z każdym tygodniem moja forma rośnie, a treningi personalne są taką przyjemnością, że cieszę się na każde spotkanie

Patrycja

To największa radość dla kobiety, jak może założyć znów ubrania, w które się już nie mieściła…Bez Twojej motywacji i wsparcia, nie byłoby efektów

 

Kasia

Nie wierzyłam, że uda mi się schudnąć! W Creo Place otrzymałam wsparcie, a trenerka przeprowadziła mnie przez wszystkie etapy metamorfozy. Dziękuję

 

Ola

Czas na sen, pracę, małe dzieci, rodzinę i siebie ciężko „pomieścić” w 24h…Zdecydowalam sie na treningi nie dla powrotu ciala do normalnosci, ale powrotu mojej głowy do życia 

 

Kamila

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz przed konsultacją

Kontakt e-mail

kontakt@creoplace.pl